Producent rolet i bram garażowych

Facebook

Instagram

Pinterest

TikTok

YouTube

570 101 101

kontakt@roletyalu.pl

CZY MARKIZY TRUDNO DOPASOWAĆ NA WYMIAR?Markiza tarasowa pozostaje skutecznym i funkcjonalnym rozwiązaniem,  na które decyduje się grono zadowolonych zakupem osłony klientów.

To również zasługa prostej budowy,  składającej się z aluminiowej konstrukcji, belki mocującej,  ramion, materiału oraz rury nawojowej.  Czy dopasowanie markizy na wymiar w rzeczywistości pozostaje naprawdę tak trudnym zadaniem? Na jakie aspekty techniczne zwrócić uwagę podczas zakupu i czym się kierować, by przedmiot w pełni spełniał powierzone mu zadania?

 

Mitem jest powszechnie utarta opinia, iż wymiar markizy okazuje się być trudny do dopasowania do tarasu. Najczęściej bowiem osłony są dostępne w wymiarach, idealnych do typowych tarasów. Standardowy wymiar to szerokość od 190 do 700 cm oraz wysięg od 160 do 360 cm, jednak na specjalne zamówienie klienta, oferujemy zaprojektowanie markizy w dowolnym rozmiarze. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania, a zarówno ich wymiary, jak i tkanina z jakiej zostały wykonane w pełni odpowiedzą potrzebom i wymaganiom wszystkich domowników. Najważniejsze, czym musimy kierować się podczas wyboru markizy to aspekt idealnego dopasowania do szerokości tarasu oraz minimalnie mniejsza długość od szerokości zacienianej powierzchni.

Osłona powinna dawać nam nieskazitelny komfort użytkowania, chronić część tarasu przeznaczonej do wypoczynku. Nie warto montować jej w miejscu, gdzie cień występuje naturalnie.

Przed zakupem rozpatrzmy w jaki sposób układają się promienie słoneczne w ciągu dnia i wyciągnijmy z naszych obserwacji wnioski.

 

Decydując się na zakup markizy poradźmy się fachowców, którzy pomogą nam w odpowiednim doborze produktów, co uchroni nas przed dodatkowymi kosztami, czy niepowodzeniami planowanej inwestycji. Najważniejsze jednak, by markiza w pełni odpowiadała naszej wizji i spełniała swoją funkcję bez konieczności ponoszenia przez właścicieli dodatkowych obciążeń finansowych. Oferowane przez nas produkty są gwarancją najwyższej jakości elementów wykończeniowych każdej nowoczesnej elewacji. Dzięki pracy wysoko wykwalifikowanych fachowców dajemy Państwu pewność innowacyjnych rozwiązań w najlepszej cenie.

Życzymy udanych i przemyślanych zakupów.